Priežu eļļa

Lietot ārīgi - inhalācijām, masāžām, reimatisma, muskuļu sāpju gadījumos, krūšu ierīvēšanai saaukstēšanās laikā; iekšķīgi- elpošanas ceļu slimību ārstēšanā, imunitātes paaugstināšanai, deguna gļotādas attīrīšanai un iekaisumu profilaksei. Bērniem eļļu var izmantot sākot no 2  gadiem.  

Sastāvs: parastās priedes pumpuri, olīveļļa.

Iegādāties

Papeļu eļļa

Lietot ārīgi kā sāpes mazinošu, pretiekaisuma līdzekli  čūlu un brūču dziedināšanā; ādas problēmu (posoriāzes, ekzēmas, kukaiņu kodumu u.c.) mazināšanā.

Sastāvs: melnās papeles pumpuri, olīveļļa.

Iegādāties

Asinszāļu eļļa

Lietot ārīgi kā sāpes mazinošu, pretiekaisuma līdzekli  čūlu un brūču dziedināšanā; ādas problēmu (posoriāzes, ekzēmas, kukaiņu kodumu u.c.) mazināšanā.

Sastāvs: melnās papeles pumpuri, olīveļļa.

Iegādāties

Zirgkastaņas eļļa

Zirgkastaņas eļļu ārīgi  lieto vēnu  problēmu  ārstēšanai.

Sastāvs: Parastās zirgkastaņas ziedi un augļi, olīveļļa.

Iegādāties

Ievas eļļa

Lietot ārīgi kā pretiekaisuma līdzekli pie muskuļu vai locītavu sāpēm (reimatisma, podagras, artrīta), nedzīstošām brūcēm, ādas problēmām (furunkulozes, psoriāzes, ekzēmas). Dziedina sasprēgājušus papēžus, stiprina asinsvadu kapilārus, mazina sejas ādas apsārtumu.

Sastāvs: parastās ievas miza, olīveļļa.
Sastāvs: ievas ziedi, olīveļļa.

Iegādāties

Lavandas eļļa

Izmanto ārīgi kā masāžas līdzekli. Viegli iemasēt ar apļveida kustībām ādā. Atslābina muskuļus, dziedē ādas problēmas, nomierina.

Sastāvs: šaurlapu  lavandas ziedi, olīveļļa.

Iegādāties

Apses eļļa

Lietot ārīgi apdegumu, čūlu, brūču, furunkulu, apsaldējumu dziedināšanā; mazina podagras, artrīta un reimatiskās sāpes. Uzsmērējot uz deguma vai pie ausīm, palīdzēs mazināt iesnas un ausu iekaisumus.

Sastāvs: parastās apse pumpuri, olīveļļa.

Iegādāties


Tauksaknes eļļa

Lietot pie sasitumiem, lūzumiem, čūlām, izmežģījumiem, osteoporozes, dažādu kaulu patoloģiju gadījumos un citiem ādas bojājumiem. Paātrina kaulu saaugšanu pēc lūzumiem, veicina epitēlija veidošanos uz ilgstoši nedzīstošām brūcēm, mazina ādas niezi, padara ādu mīkstāku, labi iedarbojas sausās ekzēmas gadījumos. Lietot ārīgi, uzsmērējot uz bojātiem ādas rajoniem un kārtīgi iemasēt, vismaz 1 mēnesi vai ilgāk, kamēr simptomi pilnībā izzuduši. Bērniem eļļu var izmantot sākot no 2 -9 gadiem, kursa ilgums 1 mēnesis, pēc tam mēnesi pārtraukt lietot un, ja nepieciešams kursu atkārtot.

Sastāvs: ārstniecības tauksaknes saknes, olīveļļa.

Iegādāties

Kumelītes eļļa

Lietot ārīgi brūču, apdegumu, piņņu, atopiskās ekzēmas un citu alerģisku ādas slimību ārstēšanā. Efektīvs masāžas līdzeklis celulīta, striju, balsta un kustību orgānu sistēmas iekaisumu un sāpju mazināšanai. Piemērots līdzeklis  sausai un jutīgai sejas ādai, kā arī zīdaiņu ādas kopšanai.

Sastāvs: ārstniecības kumelītes ziedi, olīveļļa.

Iegādāties

Klinģerītes eļļa

Lietot ārīgi kā antiseptisku līdzekli -brūču, griezumu, čūlu, plaisu, sasitumu, apdegumu, apsaldējumu, furunkulozes ārstēšanai; pret pinnēm, izsitumiem (t.sk. alerģiskiem),  izgulējumiem, infekciozām plaisiņām mutes kaktiņos; pie kukaiņu kodumiem, kuperozas sejas ādas. Piemērots līdzeklis taukainai un jutīgai sejas ādai, kā arī zīdaiņu ādas kopšanai.

Sastāvs: ārstniecības kliņģerītes ziedi, olīveļļa.

Iegādāties

Pelašķu eļļa

Pelašķu eļļa dziedē  visa veida brūces un ādas slimības.  Matu sakņu stiprināšanai  pelašķu eļļu ierīvē ādā stundu pirms mazgāšanas.

Sastāvs: pelašķu laksti, olīveļļa. 

Iegādāties

Arnikas eļļa

Arnikas eļļu lieto ādas iekaisumu, muskuļu sasitumu un sastiepumu ārstēšanā, vecu muskuļu  un kaulu traumu saasinājumu nomierināšanā,tā mazina muskuļu krampjus pēc pārslodzes, mazina celulītu, veicina audu spraigumu un elastību.

Sastāvs: arnikas ziedi, olīveļļa.

Iegādāties

Dadža eļļa

Dadža eļļu lieto matiem, lai atjaunotu bojātus un nedzīvus matus, novērstu blaugznas. Pirms mazgāšanas iemasē ādā un matos, tur pāris stundas, tad izmazgā.

Sastāvs: diždadža saknes, olīveļļa.

Iegādāties

 

Alvejas  eļļa

Alveja palīdz dziedēt brūces, apdegumus, nobrāzumus, kukaiņu kodumus un psoriāzi. Tā mazina sāpes, novērš niezi un nomierinoši iedarbojas uz ādu. Tāpat to iespējams pielietot, lai mazinātu asiņošanu, apstrādājot nelielas brūces.  Tā kā alvejas sulas sastāvā ir ievērojams daudzums ūdens, to iespējams izmantot, lai mitrinātu un atjaunotu ādu. Tā veicina ādas elastību, mīkstina to un palīdz piegādāt skābekli ādas šūnām. Alvejas eļļa atjauno bojātu matu struktūru.

 

Sastāvs: alvejas želeja, olīveļļa.

Iegādāties

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.